Valle kültür taşı
(0)

Valle kültür taşı serisi; büyük kanyona ait taş dokularından esinlenerek elde edilmiş bir modeldir.

Ürüne Git
Roca kültür taşı
(0)

Roca kültür taşı serisi; örme taş duvar görünümü için üretilen modellerimizdendir. Roca serisi hem iç hem dış cephe uygulaması için uygundur.

Ürüne Git
Rio kültür taşı
(0)

Rio kültür taşı serisi; dere taşları türünden olup, yumuşak ve bombeli bir yapıya sahiptir. Düzensiz kenar şekli sayesinde duvarlarınızda farklı kombinasyonlar uygulamanıza imkan tanır.

Ürüne Git
Pueblo kültür taşı
(0)

Pueblo kültür taşı serisi; şekilsiz taşların bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Asimetrik yapısı ile duvarlarınızda doğal taş dokusu görünümü sağlar.

Ürüne Git
Pizzara Kültür Taşı
(0)

Pizzara Kültür Taşı serisi; yassı, dar ve uzun bir yapıya sahiptir. Hareketli ve derin bir dokusu vardır. Yığma ve derz dolgulu olarak uygulanabilmektedir. Yalıtım özelliği sayesinde ses ve ısı geçirgenliği konusunda yardımcıdır.

Ürüne Git
Montuno kültür taşı
(0)

Montuno kültür taşı serisi; modüler bir taş dokusuna sahiptir. Derz dolgusuz, yığma biçimde uygulanır. Bu özelliği ona uygulama kolaylığı sağlar. Pratik uygulanabilirliği ile dar zamanlı projeler için uygun bir tercihtir.

Ürüne Git
Corte kültür taşı
(0)

Corte kültür taşı serisi; doğal kayrak taşının eşsiz dokusundan esinlenerek üretilmiştir. Kenarları keskin ve köşeli bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde, duvarlarınıza güç ve sağlam bir dokunuş katar. Modüler bir taştır.

Ürüne Git
Amorfo kültür taşı
(0)

KÜLTÜR TAŞI AMORFO Amorfo kültür taşı serisi; karmaşık ve asimetrik yapısı sayesinde doku çeşitliliği sevenler için benzersiz bir seçenektir.

Ürüne Git
Agrilla kültür taşı
(0)

Agrilla kültür taşı serisi; hem volkanik hem de tortulu ve gözenekli bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri ile Alaçatı’nın benzersiz dokusunu mekanlarınıza taşır.

Ürüne Git